Silindir Saç Düzleştirme


silindir saç düzleştirme ankara

Silindir Saç Düzleştirme

Silindir saç düzleştirme yöntemi Avrupa ve Türkiye sağlık bakanlıkları tarafından onay almış olan ve kuaför salonumuzda profesyonel olarak uygulanmakta olan erkekler için saç düzleştirme yöntemidir. Brezilya fönü, keratin ve glatt gibi saç düzleştirme yöntemlerine göre silindir saç düzleştirme yöntemi daha kısa sürede uygulanabilmektedir. Saçlarınızın yoğunluğu, düzleştirilecek bölge ve saçınızın yapısı gibi hususlar silindir saç düzleştirmenin uygulama süresini belirleyebilmektedir.

Silindir Saç Düzleştirme Saçlarıma Zarar Verir mi?

Silindir saç düzleştirme yapıldığı zaman herhangi bir şekilde saçlarınızda yanma ve koku meydana gelmez.  Canlı olan saçlarınızın kök kısımlarına uygulanmayan bu yöntem aynı zamanda yıpranmaya da yol açmıyor. Düzleştirme işlemi yapıldıktan sonra kalıcı bir düzlük elde edebiliyorsunuz.

Kıvırcık saçlarınızı ilk olarak sağa, sola ve geriye doğru düzleştirdikten sonra ön kısımları da düzleştiriyoruz. Tüm aşamalar deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından hijyen koşullarına uyumlu olarak sizlere yapılıyor. Düzleştirme işlemi için saç kesimi yapmanıza ise gerek yoktur.

Düzleştirme İşlemi için Saçlarımı Kestirmeli miyim?

Kıvırcık hatlı saçlarınızı düzleştirdikten sonra hoşunuza gitmeyen bir ayrıntı ortaya çıkar ise saçlarınızı düzelttirebilirsiniz. Saç kesimlerimizde de her zaman yüz şeklinize ve kafa yapınıza uygun olan profesyonel kesimler ve modeller uyguluyoruz. Böylelikle yeni düz saçlarınızı sizin yüz yapınıza ve stilinize uygulamış oluyoruz.

Defrize, keratin ve brezilya fönü gibi işlemlerden sonuç alamadıysanız veya daha kolay uygulanabilen garanti bir yöntem arıyorsanız silindir saç düzleştirme işlemi sizler için ideal olacaktır. Ortalama olarak 15 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen silindir saç düzleştirme uygulaması sayesinde kalıcı bir düzlük elde edebilirsiniz.

Saçlarım Ne Kadar Süre Düz Kalacak?

Saçlarınızı uzatmaya devam ettiğiniz zaman alttan gelen doğal saçlarınız kıvırcık veya dalgalı olarak çıkmaya devam edecektir. Bu yüzden saçınızın uzama hızı ve uzunluğuna göre ortalama olarak 6 ay boyunca silindir saç düzleştirme yöntemi sayesinde düz saçlara sahip olabilirsiniz. Bu süre kişinin saç yapısı, uzunluğu ve inceliği ile kalınlığı gibi detaylara bağlı olarak değişebilmektedir.

Sizler için profesyonel bir şekilde Ankara’da kuaför salonumuz ile hizmet vermekteyiz. Saçlarınızın daha kolay şekil alabilmesi ve düzleşmesi için silindir saç düzleştirme yönteminden yararlanmak istiyorsanız Ankara silindir saç düzleştirme salonumuzu arayarak bizlerden randevu alabilirsiniz.


Scroll to Top
X