Saç kesimi ile ilgili bütün detaylar...

SAÇ KESİMİErkeklerin kullanabilecekleri en iyi aksesuar bazen saçları olabiliyor. Bu durumun farkında olarak hareket ettiğimiz için müşterilerimiz Ankara salonumuzdan daima güler yüz ile ayrılıyorlar. Saç kesimlerinde hedefimiz her zaman yüz hattınıza en uygun olan trend saç modellerini uygulayabilmektir.

İsteklerinizi detaylı bir şekilde dinledikten sonra sizler ile fikir alışverişi yaparak sizin stilinizi yansıtabilecek en iyi saç modellerini sizlere uyguluyoruz. Yeni bir model seçiminde saçınızın uzunluğu, yapısı, rengi ve sağlık derecesi bizler için önemli bir rol oynamaktadır.

Tüm gerekli kriterleri gözden geçirerek kısa süre içerisinde yeni ve sağlıklı saçlarınıza kavuşabilmeniz için profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni trendler arasından size hangi stilin uygun olacağına karar verirken, yaşam tarzınızı da göz önünde bulundurarak isabeti tercihler yapmaya özen gösteriyoruz.

Amacımız bir saç kesimi yapmaktan ziyade modaya uygun yeni bir saç modelini tasarlamaktır. Yüz hattınız, sakal modeliniz ve diğer detayları göz önünde bulundurarak salonumuzda sizi en iyi şekilde misafir edip saçlarınızı doğru ve estetik bir biçimde Ankara Anıttepe'deki salonumuz da şekillendiriyoruz.
Scroll to Top
X