El ve ayak bakımınız için...

MANİKÜR - PEDİKÜRManikür işlemi ellerinizin ve tırnaklarınızın daha temiz ve estetik bir şekilde durabilmesi için yapılan işlemlerdir. Tırnakları şekillendirme, temizleme, ölü derilerin temizlenmesi ve el masajı gibi işlemler manikür hizmetlerimiz dahilinde uygulanmaktadır.

Pedikür ise ayak ve ayak tırnaklarınızın temizliği ve bakımı için uygulanan işlemlerdir. Pedikür işlemlerimizde de ayaklarınızdaki ölü deriler temizlenerek tırnaklarınıza şekil verilir ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda masaj uygulanır.

Daha estetik bir görünüm için uygulayabileceğiniz manikür ve pedikür işlemleri aynı zamanda ayaklarınızda batık ve nasır gibi problemler olduğu zamanda hijyen koşullarının sağlanabilmesi için yararlanabileceğiniz işlemlerdir.

Salonumuzda uygulanmakta olan tüm manikür ve pedikür işlemlerinde kullanılan araçlarımız her işlem sonrasında steril cihazlarında steril edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için özel olarak kapalı bir şekilde beklettiğimiz ürünlerimiz tek kullanımlıktır.

Hijyen koşullarının en üst düzeyde tutulduğu salonumuzdaki personellerimiz manikür ve pedikür işlemlerinde tecrübeli olan profesyonel personellerdir. Ankara'nın en elit olan salonumuzu ziyaret ederek daha sağlıklı ve bakımlı el ve ayaklara sizler de sahip olmaya başlayabilirsiniz.
Scroll to Top
X